نرم افزار حسابداری مزایا و فواید 1

نرم افزار حسابداری مزایا و فواید 1

و اتوماسیون اداری دارای مزایای زیادی برای شرکت ها می باشد. در اینجا برخی از آنها را بررسی می کنیم
نرم افزار حسابداری مزایا و فواید 1
-

پيشرفت تكنولوژي باعث شده است که خیلی از زوش های انجام امور تغییر کند. مثلا در قسمت حمل و نقل دیگر کسی با پای پیاده به مسافرت نمی رود . حتی از اسب و گاری هم استفاده نمی کنند. بلکه از خودرو و قطار و هواپیما استفاده می کنند. در آینده ای نزدیک از ماشین های پرنده استفاده می کنند که هم ماشین است و هم هواپیما.

روش انجام امور حسابداری و مالی نیز تغییر کرده است. اکنون کسی با چرتکه و دست حساب و کتاب نمی کند و همه از کامپیوتر و فناوری اطلاعات برای انجام حسابداري استفاده می کنند. یک نرم افزار حسابداری بر روی یک کامپیوتر نصب کرده و تمام امور حسابداری را با آن نرم افزار حسابداری انجام می دهند.

در این مقاله و مقاله های دیگر قصد داریم درباره مزایای فراوان استفاده از نرم افزار حسابداري در یک شرکت،  نسبت به روش حسابداری دستي (ثبت اسناد حسابداری روی کاغذ) صحبت کنیم. یک مقایسه خوب و مستدل بین این دو روش حسابداری زمانی قابل انجام خواهد بود که ابتدا ببینیم که حسابداری و امور حسابداری چیست و سپس ببینیم که نرم افزار حسابداری برای انجام این امور ، چه کارهایی را برای ما انجام می دهند و بعد نتیجه گیری کنیم که استفاده از نرم افزار حسابداری چه مزایایی دارد.

نرم افزارهای حسابداري زيادي در بازار ایران وجود دارد (از جمله نرم افزار حسابداری بیت و نرم افزار حسابداری سما و نرم افزار حسابداری باتیز محصول شرکت داده پردازان ارگس) كه هر كدام از اين نرم افزار های حسابداری قابليت هاي خاص خود را به همراه دارند. در نتيجه يكي از نكات مهم در انتخاب يك نرم افزار حسابداري، متناسب بودن نسخه نرم افزار حسابداري با كسب وكار ما مي باشد. این نیز یکی از مواردی است که در این مقالات درباره آن بحث خواهیم کرد.

در این مقالات درباره بهترین نرم افزار حسابداری هم بحث خواهیم کرد. درباره اینکه بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار ما کدام نرم افزار حسابداری است.

از مزایای نرم افزار حسابداری برای شرکت ها بالا رفتن سرعت انجام کارها و بالا رفتن دقت انجام امور و گزارشات آن می باشد. دو آیتم سرعت و دقت که به عنوان مزایای نرم افزار حسابداری برشمردیم دارای توضیح و تفصیل فراوان هستند که کم کم در یک سری مقاله در همین سایت می آوریم.


منبع : گروه نرم افزار حسابداری و اتوماسیون اداری ارگس
این خبر توسط گروه نرم افزار حسابداری و اتوماسیون اداری ارگس برای سایت آماده شده است

سایر موارد

سایر مقالات

این حساب‌ها مشکوک به پولشویی است
گروه و اتوماسیون اداری ارگس - این حساب‌ها مشکوک ....
طرح اصلاح قوانین حسابرسی وحسابداری
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که نامه ای به رئیس م....
تاریخچه نرم افزار حسابداری
گروه و اتوماسیون اداری ارگس - تاریخچه ....
اخبار حسابداری جدید 951107
در زمینه حسابداری و مالی اخبار و قوانینی وجود دارد....
ضرورت آشنایی با حسابداری مدیریت
حسابداری مدیریت بحث بسیار مهمی است که در یک سری مق....
نرم افزار حسابداری موجود در بازار ایران
گروه و اتوماسیون اداری ارگس - موجود در بازار ای....