نرم افزار bpms و نقش آن در افزایش بازدهی مدیریت کسب وکار

نرم افزار bpms و نقش آن در افزایش بازدهی مدیریت کسب وکار

ارگس - هر روز اخبار جدیدی درباره تازه های فناوری اطلاعات و تولید نرم افزار bpms با امکانات جدید و تاثیری که بر روی مدیریت اطلاعات شرکتها دارد می شنویم. به طوری که استقرار bpms نرم افزار پیش نیاز تمام شرکتها و سازمانهایی می باشد که به موفقیت فکر می کن
نرم افزار bpms و نقش آن در افزایش بازدهی مدیریت کسب وکار
-

به گزارش ارگس به نقل از واحد تولید نرم افزار bpms آرین سیستم، نرم افزار BPMS مجموعه ای از ابزارهای نرم افزاری در کمک به درک وضعیت فعلی سازمان می باشد. به قولی نرم افزار bpms در جهت تبدیل سازمان کاغذی به سازمان هوشمند و مکانیزه توانسته است تحول وسیعی را در تاثیرگذاری بهتر عملکرد سازمان داشته باشد. اما در نظر گرفتن کارایی و شاخص­های نرم افزار bpms مطابق سیاست­های فرآیند کسب و کار یک پل ارتباطی بین افراد و سیستم­های مالی و اداری ایجاد کرده است.

سه ویژگی قدرتمند در نرم افزار bpms
طبق اعتقاد تحلیل گران کسب و کار یکی از مطمئن ترین روش­ها برای بهبود کارایی و کیفیت یک پروژه در راستای مدیریت فرآیند BPM، استفاده از راهکار نرم افزاری BPMS برای کمک به ساده سازی تمام مراحل طراحی، مدلسازی، اجراء و نظارت پروژه می باشد.
بخش­های مختلف نرم افزار bpms از جمله فرم ساز یا مدیریت میز کار مزایایی مثل خودکارسازی اجرای فرآیندها، کاهش و حذف فعالیت­های غیر ضروری، افزایش سرعت و هماهنگی اجرای سیکل فرآیندها را با هدف افزایش رضایت استفاده کنندگان به همراه دارد. در ادامه سه ویژگی خاص و با اهمیت در نرم افزار bpms را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
مدلسازی تحت وب
در سازمان­هایی که روش تعامل واحدها و نرم افزارها به صورت دستی و سنتی است متاسفانه فرآیندهای اداری فاقد پشتیبانی از سیستم اطلاعاتی هستند، در حالی که با استفاده از نرم افزار bpms با ویژگی مدلسازی تحت وب خیلی از فعالیت­ها مانند تحویل بسته که ماهیت دستی دارند قابلیت ردیابی و گردش کار سیستمی و امکان تعامل با دیگر نرم افزارهای مالی و اداری را دارد.

گزارش سازی نرم افزار bpms
نرم افزار bpms با استخراج اطلاعات، قالب بندی و توزیع بر اساس قواعد و سیاست­های کسب و کار می تواند در ردگیری رویه کاری کمک کند. گزارش سازی معمولاً در نرم افزار bpms به صورت نمودار و جدول با امکان تنظیم فیلد و چاپ می باشد که این ویژگی خود می تواند با نشان دادن تجزیه و تحلیل­های گرافیکی تصمیم گیری برای مدیران را سرعت ببخشد.

نظارت و مانیتورینگ فرآیند کسب و کار
یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از نرم افزار bpms، قابلیت یکپارچه شدن آن با نرم افزار erp و افزایش توانایی سازمان و در صورت نیاز ایجاد سریع تغییرات در جهت استفاده از فرصت­ها برای کسب موفقیت است. شما با امکان دسترسی و مشاهده نتایج و عملیات سازمانی به راحتی می توانید عملکرد را مقایسه کنید یا میانگین عملکرد پرسنل را با توجه به حجم پروژه مشاهده و بررسی کنید.

این مقاله توسط واحد کارشناسان واحد تولید شرکت آرین سیستم آماده شده است و شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قابلیت های سیستم مدیریت فرآیندهای کسب وکار می‌توانید به وب‌سایت شرکت آرین سیستم مراجعه و با کارشناسان فروش و اطلاعات آرین سیستم در ارتباط باشید.

سایر موارد

سایر خبرها

آپدیت 241 نرم افزار حسابداری باتیز
گروه و اتوماسیون اداری ارگس - آپدیت 241 باتیز ....
نسخه 244 نرم افزار حسابداری باتیز
گروه و اتوماسیون اداری ارگس - نسخه 244 باتیز ....
شاخص بورس با شاخص‌های اقتصادی در تناقض است
به گزارش خبرنگار حسابداری ارگس شاخص بورس این روزها....
مسائل اخیر بازار سرمایه و بازار بورس
چرا بورس امروز پس از یک شروع طوفانی، نزولی شد؟ معا....
درآمد ۹۰ هزار میلیارد تومانی دولت از دارا دوم
مردم فکر می کردند که با فروش سهام این شرکت ها تحت ....
پروفایل اقتصادی اجتماعی / مالیات خانه های خالی
سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق قا....